Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Borcan TO 1,7 L cu capac galben din plastic, cu mâner, fi 100, 1 buc.
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Borcan TO 1,7L fi 100 - 6 buc.
54,28 lei 45,32 lei
7,55 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Vsypto Căpșună Matcha - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de Măr și Mentă, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg