Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pectoenzim
10,39 lei
1039,00 RON/l
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Vinistart Complex, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
142,75 RON/kg