Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Umplutor vertical premium 3 L
850,64 lei 645,47 lei
645,47 RON/buc.
Sondă pentru termometru de bucătărie (185800, 185909)
36,87 lei
36,87 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Distilator modular 18 L Munin convex
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Carte „Szynkowar. Rețete…” ediție nouă
53,49 lei
53,49 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
367,40 RON/l
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L
706,49 lei
282,60 RON/l
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.