Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
490,00 RON/l
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 1 LONG cu pompă electrică
472,71 lei
472,71 RON/buc.