Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii de distilare Turbo Carbo
15,70 lei
98,12 RON/kg
Drojdie Turbo Cold 120 g
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Drojdie de vin Enovini® HONEY, 10 g
8,43 lei
843,00 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie Restart - 22 g
454,09 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
1998,00 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.