Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.
Borcan universal 18 L
103,88 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Borcan 15 L cu capac din plastic
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Borcan 12 L cu capac din plastic
61,14 lei
61,14 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan 3L - pachet fi100 - 6 buc.
79,22 lei 57,52 lei
9,59 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.