Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Vsypto Măr și Mentă - set 15x9g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Pară - set 15x3g
28,56 lei
1,90 RON/buc.
Vsypto Mandarină - set 15x3 g
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g