Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de gutuie pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Esență cu gust de Whisky 40ml
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Distilator clasic Convex 30 L - 1 decantor
916,88 lei
916,88 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 2 decantoare
850,65 lei
850,65 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 1 decantor
785,71 lei 680,52 lei
680,52 RON/buc.
Lampă insecticidă UVA 20 W, neagră
183,10 lei 162,32 lei
162,32 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l