Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 RON/buc.
Sticlă pentru lichioruri tip ploscă 100 ml 10 buc.
20,63 lei 18,95 lei
1,90 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.