Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Reactiv pentru măsurarea acidității
26,09 lei
260,90 RON/l
Pectoenzim
10,39 lei
1039,00 RON/l
Pachet de bază - must, suc
58,43 lei
58,43 RON/buc.
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Măsurarea acidității totale
38,95 lei
38,95 RON/buc.
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru chefir și lapte acru (lapte prins), 5 g
25,83 lei
25,83 RON/buc.