Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Stație meteo RCC – electronică, iluminată, fără fir, senzor, neagră
137,64 lei 122,05 lei
122,05 RON/buc.
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie Turbo Cold 120 g
19,60 lei
163,33 RON/kg