Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdie de vin Universală, 20 ml
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Balon de vin 5L în coș de plastic
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L cu gât larg în coș de plastic
249,33 lei 246,74 lei
246,74 RON/buc.