Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
Zahărmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare: -5-35°Blg
34,53 lei 21,03 lei
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mentă pentru 2 L - 40ml
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L