Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Esență cu aromă de mentă pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 2 L - 40ml
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml