Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l
Injectoare din oțel inoxidabil 60 ml + 2 ace
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Râșniță de cafea - electrică, cu pietre
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Injectoare mezelărie semi-automată cu set de ace și furtun
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Capac cu imprimeu - model Legume, fi 82/6, set 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.