Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Pânză pentru brânzeturi, tetra - 40x40 cm, 2 buc.
21,02 lei 17,25 lei
8,62 RON/buc.
Termometru pentru brânză (0°C până la +100°C) 19,8cm
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Formă de brânză pătrată 11 x 11 x 8,5 cm pentru 500 g
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
2,97 lei
297,00 RON/kg
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Formă de brânză rotundă Ø15 x 7cm pentru 1200 g
35,44 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
Formă de brânză rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 800 g
25,16 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Pânză pentru brânză pătrată 50 x 50 cm, 2 buc.
17,51 lei 15,57 lei
7,79 RON/buc.