Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie Bayanus + nutrienți - Universal - 21%, 17 g
9,73 lei
9,73 RON/buc.
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 RON/buc.
Drojdii pentru vinificație Enovini®
Suport universal pentru furtunuri fi max 14 mm
8,82 lei
8,82 RON/buc.
Oală romană 4L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Set pentru cidru 20 L
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg