Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Plasă pentru mezeluri cu etichetă, dimensiuni 15 cm x 4 m, rezistență termică 125°C
25,32 lei
6,33 RON/m
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, set 5 buc.
19,46 lei 18,17 lei
3,63 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 100 mm, 5 buc.
16,09 lei 15,96 lei
3,19 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, 15 buc.
47,64 lei 46,09 lei
3,07 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, tăiate la 45°, 3 mm x 150 mm, 5 buc.
14,79 lei
2,96 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.
Afumătoare cu Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ cu modul electric de încălzire și controler, pe lemne
4.583,13 lei
4583,13 RON/buc.
Afumătoare cu Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ cu modul electric de încălzire și controler
4.544,17 lei
4544,17 RON/buc.
Afumătoare de grădină 200 L dragON Wood 100E – pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.610,39 lei
3610,39 RON/buc.
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără cadru, modulară, cu controler digital, 320 L
5.512,99 lei
5512,99 RON/buc.