Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Șuncar - Micul răsfăț 0,8 kg
89,59 lei 83,09 lei
83,09 RON/buc.
Termometru pentru șynkowar 0,8 kg (0°C până la +120°C) 9,0cm
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Pungi de plastic pentru șuncar 0,8 kg - 20 buc.
13,62 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Piston din silicon fi12,8 cm pentru umpluturi de 4 kg
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Umplătoare orizontală 1,5 kg cu piston din silicon
157,14 lei 141,55 lei
141,55 RON/buc.
Șuncărar – Słuszny kęs 1,5 kg
102,58 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați verticală 4 kg
374,01 lei 348,04 lei
348,04 RON/buc.
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare, arin și fag, 15 kg, mărime medie KL8
94,79 lei
6,32 RON/kg
Așchii pentru afumare, arin și fag, 5 kg, granulație medie KL8
41,94 lei
8,39 RON/kg
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.