Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Plasă pentru plante cățărătoare, 1,8 x 2,7m
11,03 lei
11,03 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj (150cm x 75cm) 2 bucăți
105,19 lei
52,59 RON/buc.
Ceramică - oală pentru untură, alungită cu capac 0,75L
97,39 lei
97,39 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare (70% arin + 30% fag), clasa 2, 450 g x 5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Suport pentru plante - grilaj de grădină îngustat 150 x 75cm
54,01 lei
54,01 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 lei
12,45 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 70% arin + 30% fag, 450 g, cl. 8
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
Suport inelar pentru plante 3 inele 0,7m
11,41 lei 11,03 lei
Băț din oțel acoperit cu PE 1,75 m x 11 mm
6,87 lei 5,32 lei
5,32 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Sticlă „Szafirowa” 700 ml cu capac, 1 buc.
7,25 lei
7,25 RON/buc.
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg