Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de ciocolată pentru 4 L - 40 ml
425,00 RON/l
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de prune 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de pere - lichior de pere, esență 100 ml
367,40 RON/l
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de pară - lichior de pere, concentrat 40 ml
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Măsură pentru zahăr 2/4/6 g
10,77 lei
10,77 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg