Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Set pentru cidru 20 L
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Set de petrecere - Vypito Portocală
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare