Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii Bayanus + nutrienți - vinuri albe și roze
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Drojdie de vin Universală, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 RON/buc.
Klarowin White Plus - agent de limpezire 8 g
4,40 lei
4,40 RON/buc.
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg