Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Balon pentru vin 34 L cu gât larg în coș de plastic
249,33 lei 246,74 lei
246,74 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L cu gât larg în coș de plastic
229,84 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.
Balon pentru vin 20 L cu gât larg în coș de plastic
190,89 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Balon pentru vin 10 L cu gât larg în coș de plastic
132,45 lei 124,66 lei
124,66 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdie enologică cu nutrient – pentru vinuri din flori, 10–15 L
9,99 lei
624,38 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.