Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Borcan universal 18 L
103,88 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 100 buc
105,19 lei 97,39 lei
0,97 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 10 buc.
14,92 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Tokay, 20 ml
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 20 buc.
27,00 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.