Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Pectoenzim
10,39 lei
1039,00 RON/l
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg