Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 750ml cu capac fi43 - 6 buc.
29,85 lei 28,43 lei
4,74 RON/buc.
Furtun pentru aparat de suc cu aburi
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Pachet de bază - must, suc
58,43 lei
58,43 RON/buc.
Acidimetru - măsurarea acidității în vin, sucuri
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Termometru pentru cuptor (50°C până la +300°C) Ø6,1cm
26,36 lei
26,36 RON/buc.
Pectoenzim
1039,00 RON/l