Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 100
3,38 lei
3,38 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82-66
2,34 lei
2,34 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Germinator de borcan Twist-off cu semințe de ridiche
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Germinator de borcan Twist-off + 5 pachete de semințe
40,77 lei
40,77 RON/buc.
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Sită pentru pâlnie
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Set - pâlnie din plastic fi25 cu sită
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare