Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de cules fructe mici, dinți metalici
43,62 lei 40,26 lei
40,26 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Senzor multifuncțional de calitate a aerului
354,53 lei
354,53 RON/buc.
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 180 cm x 11mm
8,16 lei 6,21 lei
6,21 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 150 cm x 11mm
7,77 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.