Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
Set de petrecere - Vypito Portocală
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără ramă, modulară, cu controler Wi‑Fi, 320L
6.454,55 lei
6454,55 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără cadru, modulară, cu controler digital, 320 L
5.512,99 lei
5512,99 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi28/38, negru, 8 buc.
12,58 lei
1,57 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.