Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără ramă, modulară, cu controler Wi‑Fi, 320L
6.454,55 lei
6454,55 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără cadru, modulară, cu controler digital, 320 L
5.512,99 lei
5512,99 RON/buc.
Tigaie grill, din fontă, fi 44 cm
296,09 lei 266,22 lei
266,22 RON/buc.
Absorbant de mirosuri de fermentație cu tub Maxi și cărbune
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Set de module cu controler Wi‑Fi - dragON IQ 2,7 kW, pentru afumătoare de grădină
1.964,94 lei
1964,94 RON/buc.
Afumătoare de grădină 200 L dragON Wood 100E – pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.610,39 lei
3610,39 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Afumătoare fără cadru dragON PLYWOOD NATURE, cu controler digital, 200 L
4.545,45 lei
4545,45 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.3 PREMIUM (60 L, 60,3 mm)
2.206,49 lei
2206,49 RON/buc.
$PRY Distilator HawkStill ZimnePalce 60,3mm RegMoc
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.1 SMART (60 L, 60,3 mm)
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Distilator HawkStill "Degete Reci" 60 L, cu coloană fi 60,3mm
1.946,75 lei
1946,75 RON/buc.