Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Capac fi 100 bordo - 10 buc.
17,12 lei 14,01 lei
1,40 RON/buc.
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Capac fi 100 auriu - 10 buc.
19,59 lei 12,71 lei
1,27 RON/buc.
Borcan TO, gros 580ml cu capac colorat fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
Capac fi100 mix castraveți - 10buc.
20,23 lei 13,62 lei
1,36 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac bordo fi82/6, 6 buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg