Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sârmă de grădinărit acoperită cu burete, verde, 10 m, fi 10mm
18,95 lei
18,95 RON/buc.
Sârmă de grădină în înveliș moale 5m x 5mm
16,36 lei 14,53 lei
2,91 RON/m
Sârmă de grădină în înveliș moale 8m x 3mm
11,30 lei
1,41 RON/m
Sârmă de grădină plată, acoperită cu PVC 50m x 2mm
8,69 lei
0,17 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 90m
84,41 lei 64,92 lei
0,72 RON/m
Intestine naturale de porc 28/30, 15m
41,42 lei
2,76 RON/m
Intestine naturale de porc - calibru 28/30mm, 15m
30,51 lei
2,03 RON/m
Sârmă galvanizată 50m x 0,8mm
11,80 lei 10,90 lei
0,22 RON/m
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Închidere mecanică din sârmă fi25 mm - 5 buc.
7,12 lei 5,70 lei
1,14 RON/buc.
Închidere mecanică din sârmă fi40 mm - 3 buc.
13,38 lei
4,46 RON/buc.
Damigeană Dama 5L cu închidere din sârmă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Cadru de grădină
85,70 lei
85,70 RON/buc.