Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă „Înghețată” 0,5 L cu dop, 1 buc.
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
916,88 lei
366,75 RON/l
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Cuie, ancore pentru fixarea trambulinei, 4 buc.
75,31 lei 33,49 lei
8,37 RON/buc.
Pâlnie pentru borcane/baloane 160/40mm
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical de 5 kg
23,49 lei
23,49 RON/buc.
Garnitură pentru umplutor vertical 4 kg
22,18 lei
22,18 RON/buc.