Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Sac filtrant pentru presă cu cadru 12 l 60g/cm2
40,51 lei
40,51 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Kwasomix - regulator de aciditate
5,83 lei
388,67 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Dop de plută 23/18 mm 20 buc.
27,00 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi 30cm
39,47 lei
39,47 RON/buc.
Dop aglomerat, cilindric d.24x38 mm (100 buc.)
74,01 lei
0,74 RON/buc.
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Redukwas - regulator de aciditate
5,18 lei
345,33 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg