Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Cărbune activ mineral din piatră 0,46 kg
22,45 lei
48,80 RON/kg
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg
Încălzitor electric pentru distilatoare, 2000 W
157,14 lei
157,14 RON/buc.
Esență cu gust de cafea din arome naturale pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
425,00 RON/l
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Presă cu cadru pentru fructe - oțel inoxidabil, 1,2 l
418,18 lei
418,18 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l