Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg
Cărbune activ mineral din piatră 0,46 kg
22,45 lei
48,80 RON/kg
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Mojar de bucătărie din granit cu pistil
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Mojar de bucătărie din marmură, negru, fi 10,5 cm
50,50 lei 48,04 lei
48,04 RON/buc.
Mojar de bucătărie din marmură, alb, fi 10 cm
57,90 lei 36,09 lei
36,09 RON/buc.
Absorbant de mirosuri de fermentație + tub de fermentație silențios + cărbune activ din nucă de cocos 200 g
30,90 lei
30,90 RON/buc.