Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Enovini®
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi25 pentru baloane, margine înaltă
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
29,21 lei
278,19 RON/kg
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
1090,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Enovini® BAYA, 7 g
Săruri nutritive pentru drojdii 10g
5,05 RON/buc.
Hrană pentru drojdii de vin, 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg