Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Redukwas® Active pentru musturi - regulator de aciditate, 460 g
31,55 lei
68,59 RON/kg
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Areometru pentru hidromel necasant cu eprubetă, domeniu de măsurare 10–50°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
Robinet de scurgere pentru butoaie de 40 L, 60 L, 130 L, 240 L
22,71 lei
22,71 RON/buc.
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Zmeură
29,21 lei
278,19 RON/kg
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI - Măceș
Set pentru vin 4 ANOTIMPURI – Merișoare
Încălzitor electric pentru distilatoare 1,5+2KW
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Încălzitor electric pentru distilatoare 1,3+2KW
216,85 lei 205,18 lei
205,18 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Balon pentru vin 20 L în coș de plastic
127,26 lei
127,26 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg