Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuie, ancore pentru fixarea trambulinei, 4 buc.
75,31 lei 33,49 lei
8,37 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri - premium
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
40,90 lei
4,09 RON/m
Aplicator pentru plase de mezeluri - versiune premium - tub
40,89 lei 36,09 lei
36,09 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
21,48 RON/buc.
Membrană colagenică pentru mezeluri, calibru 55 mm, 10 m
3,36 RON/m
Aabratek OLM, rezervor tampon electric de 60 l, termometru WIF
1.885,71 lei
1885,71 RON/buc.
Oală romană rotundă 4 L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.