Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 buc.
158,43 lei
5,28 RON/buc.
Frukta-Żel - Pectină pentru gemuri și dulcețuri, 15 buc.
80,51 lei
5,37 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Pectină pentru gemuri - citrică amidată pentru gelificare, 20 g
8,17 lei
408,50 RON/kg
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Aplicator pentru plase elastice de mezeluri
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Clește pentru mezeluri + 60 de clipsuri
66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Bătător / Pisălog pentru varză din lemn mare 100 cm
60,50 lei 58,82 lei
58,82 RON/buc.
Ace pentru agrotextil tip U 100 buc.
74,01 lei 50,26 lei
0,50 RON/buc.