Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Covor de silicon pentru coacere
28,03 lei 26,48 lei
26,48 RON/buc.
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Termometru pentru grătar și BBQ, de la 50 la +500°C, bimetalic, 5,3cm
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
425,00 RON/l
Termometru de bucătărie electronic (-50°C până la +300°C) cu husă, negru
59,22 lei 54,53 lei
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Mate de porc pe benzi 28/30 mm, 20 m
47,00 lei
2,35 RON/m
Intestine de oaie - fi 22/24 mm, pe benzi, 15 m
39,47 lei
2,63 RON/m