Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Oală romană rotundă 4 L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Oală romană rotundă 4L
168,82 lei
168,82 RON/buc.
Ceaun din fontă suspendat cu tigaie
375,32 lei 366,22 lei
366,22 RON/buc.
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Oală romană 4L
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.