Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Refractometru pentru bere
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Termometru pentru bere (0°C până la +100°C) 31,5cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Set pentru transferul vinului și berii cu supapă de reținere
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 25 L
101,29 lei
101,29 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, rezistent la spargere, cu mâner, 20 L
96,07 lei 93,49 lei
93,49 RON/buc.
Robinet pentru recipient de fermentare - rotativ 2.0
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Robinet pentru recipientul de fermentare.
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Supapă gravitațională pentru robinet
19,19 RON/buc.
Pâlnie pentru borcane/baloane 160/40mm
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Set pentru cidru 20 L
171,42 lei
171,42 RON/buc.