Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Oală romană rotundă 4L
168,82 lei
168,82 RON/buc.
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Covor de silicon pentru coacere
28,03 lei 26,48 lei
26,48 RON/buc.
Drojdie uscată pentru pizza italiană - 100 g
17,00 lei
170,00 RON/kg
Pensulă de precizie pentru curățarea dispozitivelor electrocasnice și altele
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 1 kg
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Drojdie uscată de panificație, 250g
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Refractometru pentru miere
145,44 lei
145,44 RON/buc.