Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Alco-crystal - agent pentru îmbunătățirea calităților alcoolului
11,30 lei
1614,29 RON/kg
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, lichior, alcool, vodcă - 20 buc.
14,01 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
367,40 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L