Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Afumătoare portabilă cu termometru și așchii de lemn fructifer
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Cârlige pentru afumat pește - triple, 5 buc.
35,57 lei
7,11 RON/buc.
Cârlige pentru afumat pește - duble - 5 buc.
30,11 lei 27,65 lei
5,53 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimare „Ou de Paște încondeiat”, 1 buc.
5,44 lei
0,01 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac, imprimeu „Paște”, 1 bucată
8,69 lei
Afumătoare de balcon cu capacitate reglabilă
375,31 lei
375,31 RON/buc.
Afumătoare de balcon cu termometru
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.