Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de pasat roșii
66,23 lei 55,31 lei
55,31 RON/buc.
Drojdie de vin Malaga, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Sfoară de bumbac galbenă 2 mm/55 m/100 g
12,97 lei 10,12 lei
0,18 RON/m
Drojdii de vinificație Bordeaux, 20 ml
Afumătoare portabilă cu termometru și așchii de lemn fructifer
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie pentru vin Burgund fără înmulțire, 20 ml
5,32 lei
266,00 RON/l
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdii pentru vinificație Fermivin PDM, 7 g