Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo Carbo
15,70 lei
98,12 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Coloană de filtrare din sticlă cu alcoolmetru, furtun de silicon și cărbune de cocos
151,94 lei
151,94 RON/buc.
Redukwas® Plus - regulator de aciditate, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg