Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Pensulă de precizie pentru curățarea dispozitivelor electrocasnice și altele
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Pachet profesional - must
175,32 lei 168,82 lei
168,82 RON/buc.
Pachet de bază - must, suc
58,43 lei
58,43 RON/buc.
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Pâlnie din plastic fi 35 cm
44,92 lei
44,92 RON/buc.
Pâlnie din plastic fi 30cm
39,47 lei
39,47 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo Slivovitz
12,06 lei
194,52 RON/kg
Pectoenzim
10,39 lei
1039,00 RON/l
Vinistart Complex, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Modul de distilator - cap 2 decantoare răcitor
619,47 lei
619,47 RON/buc.